طرح توسعه

فیلترهای کارتریجی

[row_fluid] [span2][/span2][span10]یکی از برنامه های طرح توسعه شرکت زیست فیلتر ساخت وتولید فیلترهای کارتریجی مورد استفاده در صنایع و نیروگاهها می باشد .
این نوع فیلترها با توجه به صنعت و میزان گرد وغبار، نوع آلاینده و اندازه ذرات آلاینده طراحی و ساخته می شود.
این تصویر نمونه ای از یک عدد فیلتر کارتریجی مورد استفاده در سیستم های فیلتراسیون می باشد، لازم به ذکر است که این کارتریج ها محدودیتی از نظر ابعادی نداشته و در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شود.
[/span10] [/row_fluid]

[row_fluid] [span2][/span2][span10]با توجه به پیشرفت و توسعه صنایع فولاد و با توجه به آلاینده هایی که در این صنعت وجود دارد، شرکت زیست فیلتر نیز در صنایع فولاد اقدام به طراحی و اجرای سیستمهای فیلتراسیون خاص این صنعت نموده است که یکی از تولیدات این شرکت هود مکشی روی کوره ذوب می باشد.
این قطعه با توجه به نوع کوره ، موقعیت نصب و ابعاد دهانه کوره طراحی و اجرا می گردد.

به دلیل اینکه کوره ها در زمان تخلیه و در زمان شارژ بیشترین مقدار پخش آلاینده را دارند و در این زمان باید هود از روی کوره کنار رفته و مواد در داخل کوره شارژ گردد، که دراین حالت پخش آلاینده به میزان زیادی در محیط افزایش می یابد، و همچنین در زمان تخلیه نیز به دلیل گردش کوره و تخلیه مواد به میزان خیلی زیادی آلاینده تولید می شود .
با استفاده از این نوع هودها که برروی درب کوره نصب میگردد ، در هنگام مکش و تخلیه نیز سیستم میتواند آلاینده های حاصل از ذوب را به میزان قابل توجهی جمع آوری می کند .

تصویری از یک نمونه هود مکشی روی کوره که توسط شرکت زیست فیلتر طراحی و ساخته شده است.[/span10] [/row_fluid]